Θα περιεγραφα τον εαυτο μου ως χαρουμενη και αισιοδοξη.Μου αρεσει να περναω το χρονο μου με ενα καλο βιβλιο και με λιγοι αλλα εκλεκτη παρεα.Μου αρεσουν και βουνο και θαλασσα.Ταξιδια και σινεμα.Καλη ξενη μουσικη.Μου αρεσει να διαβαζω για την διατροφη και ψυχολογια.Θα ηθελα να βρω ανδρα με παρομοια ενδιαφεροντα για σοβαρη σχεσει.
Θέλω να γνωρίσω
Σοβαρο καο συναισθηματικα ωριμο ανδρα,ο οποιος γνωριζει τι θελει στη ζωη του.